Gyenge-Bíró István bv.ezredes parancsnok meghívására érkeztek egyesületünk képviselői Egerbe a Heves Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe.

Gyenge-Bíró István bv.ezredes parancsnok meghívására érkeztek egyesületünk képviselői Egerbe a Heves Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe. Füleky András a Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete vezetése nevében ismertette a klub történetét, tagságát, célkitűzéseit.

Nagy Tímea sportsikerei elérésében kiemelte a családi háttér fontosságát. Pályafutásának buktatóit és ösztönzőit. Gyermekei szerepét olimpiai eredményeiben. Hegedüs Csaba hangsúlyozta, hogy a sikerében döntő motiváció volt , hogy első eredményeitől azt a célt tűzte ki maga elé, hogy a világ legjobbja akart lenni. Bajnokaink dedikálásával az Intézet könyvtárának ajándékozták az Egyesület tagjairól készűlt díszalbumot és dokumentumfilmet. A különleges légkörű találkozó az Intézet parancsnokának köszönetével zárult.