A dorogi Zsigmondy Vilmos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Gimnázium,Informatikai és Egészségügyi Szakgimnázium meghívásának tettek eleget egyesületünk képviselői.

A dorogi Zsigmondy Vilmos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Gimnázium,Informatikai és Egészségügyi Szakgimnázium meghívásának tettek eleget egyesületünk képviselői.

Dunai Antal és Wichmann Tamás diákkori önmaguk dilemáit osztotta meg hallgatóival, milyen út vezetett az iskolapadból az olimpiai dobogóig. A legtöbb gondolat a sport és a tanulás összeegyeztetetésének fontosságáról, a tenni akarásról, a tehetségről, az odaadásról és az alázatról szólt. Dunai Antal kiemelte, hogy beszélni kell arról a szenvedésről is ami nélkül a sikeres cél elérése lehetetlen. Wichmann Tamás pedig hangsúlyozta a fairplay fontosságát a sportban és természetesen az élet minden területén. A találkozó végén természetesen most volt kvízjáték, közös fotózkodás és dedikáció.