A Babtista Szeretetszolgálat REVIP Hajléktalan Átmeneti Szállójába kaptak meghívást Egyesületünk képviselői.

A Babtista Szeretetszolgálat REVIP Hajléktalan Átmeneti Szállójába kaptak meghívást Egyesületünk képviselői.

Az intézmény munkája szervesen kapcsolódik a főváros más hajléktalanellátó szervezeteihez. Az Átmeneti szálló 50 főnek ad szálláslehetőséget és a nappali melegedő még további 30 főt tud fogadni. Fontos feladatuknak tekintik a társadalomba való visszailleszkedés elősegítését. Céljuk eléréséhez szerveznek egyebek mellett közös kultúrális és szabadidős programokat. Dunai Antal és Faragó Tamás elsősorban sportpályfutásuk tapasztalatait osztotta meg az igen érdeklődő hallgatósággal. Természetesen a labdarúgás és a vízilabda jövőjéről is elmondták a meghívottak véleményüket. Felelevenítették a korábbi olimpiák sikereit és kudarcait egyaránt.

A találkozó kvízjátékkal és dedikálással zárult.